Садиба "Бронецький маєток" розташована у мальовничій долині в лісовому масиві Карпат, неподалік села Броньки Іршавського району Закарпатської області. Завітавши сюди, відчуєте себе, як у лісовій казці. Занурившись у цю казкову атмосферу, забудете про всі клопоти, неприємності і проблеми. Чудове поєднання лісового відпочинку з домашнім комфортом, - це все "Бронецький маєток".

Будинок являє собою двоповерхову споруду, перший поверх якої кам"яний , а другий дерев"яний. На першому поверсі розташовані коридор, санвузол та велика загальна кімната із чудовими меблями, каміном та великим більярдним столом, який можна використовувати також для святкових обідів. Тут же на першому поверсі знаходиться простора кухня із повним комплектом кухонної утварі. На другому поверсі розташовані чотири кімнати та санвузол із пральною машиною. Стіни усіх кімнат нічим не оброблені, тільки натуральне дерево. З кожної кімнати є вихід на балкон. Біля будинку над річкою розташовані літні бесідки та мангал. Поряд із будинком є баня із басейном, в якій приємно розслабитися не тільки взимку, а й прохолодними літніми вечорами.

Для тих клієнтів, що не бажають на відпочинку готувати, за окрему плату можна запросити повара, який буде обслуговувати сім"ю чи компанію.

Поряд із "Бронецьким маєтком" розташовані рибники, де вирощують форель. Тому любителі риболовлі можуть брати своє знаряддя або скористатися прокатом. У літню пору можна запастися грибами і лікарськими травами, покупатися у надувному басейні (6м / 3м).

Замовити тури

ПРОГЛЯНУТИ ФОТО Садиби "Бронецький маєток"

ЦІНА

Оренда всього будинку для компанії 8-10 осіб - становить 1250 грн за добу. При проживанні 4х осіб орендна плата складає 650 грн за добу.

В ціну включено користування сауною з басейном. Також діє гнучка система знижок: при проживанні від 4 до 6 діб включно - знижка 10%; при проживанні від 7 діб і більше - 20% знижки.