Туристичний комплекс "Новий сезон" знаходиться в гірському селі Вишка Великоберезнянського району Закарпатської області. Сільські хати розкидані по гірським схилам, кожне із урочищ має свою назву. Урочище , де розміщений туркомплекс місцеві жителі називають "вершок" біля Микули". Вишукана естетичність гірського ландшафту, лісисті гори, квітучі полонини, багатство флори та фауни створюють сприятливі умови для цілорічного відпочинку.

Туристичний комплекс "Новий сезон" це п"ять комфортабельних дерев"яних котеджів з усіма зручностями, телевізором та холодильником. В кожному котеджі по два номери, кожний із яких має окремий вхід. В деяких номерах є камін. Вода у котеджі подається із гірського джерела.

Комплекс має свою дерев"яну баню з відкритим басейном та кімнатою відпочинку, де можна пограти у більярд, нарди, шахи чи шахмати, або підтримати спортивну форму на тренажері. У затишній дерев"яній колибі Вам запропонують широкий вибір страв та напоїв.

Влітку можна взяти на прокат велосипед або квадрацикл і проїхатися гірськими стежками, просто погуляти лісом, який починається зразу за територією комплекса, або приготувати шашлик на мангалі.

Для зимового відпочинку комплекс має власний бугельний витяг, довжиною 650м ( перепад висот 122м) та довжиною траси 1000м. У власному прокаті - широкий вибір гірськолижного спорядження.

Замовити тури

ПРОГЛЯНУТИ ФОТО Туристичного комплексу "Новий сезон"

  2-х місний Баня (год) Більярд (год)  
с 15.01.2008 350 100 30  
Додаткове ліжко - 75 грн. Всі ціни наведено за номер. Ціни в гривнях. У вартість включено сніданки з розрахунку на дві особи. Для турагентів передбачені знижки.