Додаткові послуги


  Пішохідні екскурсії горами
    Лютянська Голиця


Відпочивати в Карпатах можна по-різному. Дехто любить спокійний відпочинок, іншим потрібен екстрім. А для багатьох – це поєднання одного і другого. Саме для такого відпочинку ідеально підходить турбаза „Перлина Красії”, що зручно розташувалася на схилах гори Красія.

У будь-яку пору року тут можна знайти заняття до вподоби.

Взимку – це катання на гірських лижах і санках. Всім відомо, що гора Красія є однією з найперших в Україні, що розмістила на своїх схилах гірськолижні витяги та траси. Тут першим на Закарпатті був побудований крісельний витяг, що знаходиться безпосередньо біля головного корпусу турбази. Він вивезе Вас на вершину. А там велична гора манить Вас трасами як для початківців так і для професіоналів.

Влітку – це кінні та пішохідні прогулянки прохолодними буковими та дубовими лісами, збір грибів та ягід. Катання на крісельному витязі влітку дозволить оглянути неповторну красу гір. Чисте повітря, квіти, трави, шурхіт води – хіба це залишить Вас байдужими. Найбільш допитливі зможуть відправитися на пошуки залишків космічного тіла на місці падіння найбільшого в Європі метеорита в с.Княгиня, відвідати деревяні церкви 18 ст. в сусідньому селі Кострино чи Ужок, здійснити екскурсію в м.Ужгород (60км.) або в м.Мукачево (100км.).

Рельєф гірськолижних схилів створює ідеальні умови для любителів і фанатів справжнього маунтинбайку і обіцяє добрий адреналіновий коктейль.

Турбаза „Перлина Красії” – це комплекс, що складається з триповерхового корпусу із комфортабельними двомісними номерами та затишними люксами. На першому поверсі розташоване кафе, де можна попоїсти по-домашньому дуже смачно, бар, який ввечері перетворюється на дискоклуб. Поряд із цим корпусом розташовані деревяні двоповерхові котеджі. У затишних кімнатах ввечері приємно посидіти біля каміну і спостерігати за живим вогнем.

Замовити тури

ПРОГЛЯНУТИ ФОТО ТУРБАЗИ "ПЕРЛИНА КРАСІЇ"

  2-х місний 2-х кімнатний люкс (2+2) Номер в котеджі №2 (2+2) Котедж №1 (5+2)
с 15.01.2008 250 400 500 800
Додаткове ліжко - 60грн. Всі ціни наведено за номер або котедж. Ціни в гривнях. У вартість включено сніданки з розрахунку на дві особи. Для турагентів передбачені знижки.