Сільська садиба "У цімбора" знаходиться в мальовничому куточку Закарпатської області в Мукачівському районі на відстані 150м. від лікувального корпусу санаторію "Синяк".

"Санаторій "Синяк" - провідний курорт по лікуванню хвороб опорно-рухового апарату, кістково-мязової та нервової систем. Основний лікувальний фактор: синяцька сірководнева мінеральна вода, синюватий відтінок якої і зумовив назву санаторію.

Таке зручне розташування дозволяє проживаючим у садибі не тільки відпочити в екологічно чистому куточку Карпат, а й оздоровитися, придбавши курсівку в санаторії.

Прийміть до уваги, що поблизу садиби розташований гірськолижний курорт "Синяк". Тут є бугельний витяг довжиною 900м. та мультиліфт довжиною 200м. для початківців та дітей.

У затишному двоповерховому будинку може одночасно розміститися дружня компанія з 6 - 8 осіб, величенька (невеличка також) сімя або дві сімї.

На першому поверсі знаходиться вітальня з каміном та спальня. На другому поверсі - просторий зал, у цокольному приміщенні розміщена кухня.

Якщо ж під час відпочинку (лікування) ви захочете відсвяткувати якусь подію чи скуштувати закарпатських народних страв то гостинна господарка за додаткову плату приготує святковий стіл.

У дворі є обладнана бесідка для приготування шашликів на мангалі.

Внутрішній інтер'єр садиби оформлено в сучасному "закарпатському стилі". Всі стіни та стелі в жилих кімнатах общиті натуральною смерековою ламберією. Підлога також з натруальної соснової дошки. В номерах якісні меблі з натуральної деревини. На стінах картини відомих закарпатських митців. Підлоги вкриті справжніми домотканими доріжками та шкірами диких звірів (УВАГА - звірі не були ніким вбиті - вони померли своєю смертю від старості або хвороб і були знайдені випадково в лісі :)

Садиба "У цімбора" приймає відпочиваючих круглий рік.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

ЦІНА - 700 грн. за добу за всеь котедж. В новорічний період діє святковий тариф.